Lend Me Your Ears (Atkinson Max)


19,92 €
  • Na sklade

Using extensive research based on empirical evidence, this title provides the reader with practical and simple guidelines, exercises and tips to improve performance, including: advice on the use of classical rhetoric; how to write a speech when in a rush; the myths surrounding visual aids; the use of body language; and

EAN: 9780091894795

Popis produktu

Using extensive research based on empirical evidence, this title provides the reader with practical and simple guidelines, exercises and tips to improve performance, including: advice on the use of classical rhetoric; how to write a speech when in a rush; the myths surrounding visual aids; the use of body language; and

Knihy

V našej podkategórii Knihy nájdete široký výber literatúry určenej pre všetkých nadšencov čítania. Ponúkame diela svetových autorov, bestsellery, ale aj menšie knižky, ktoré Vás oslovia svojou jedinečnou tematikou. Okrem bežne známej beletrie sa samozrejme venujeme aj odbornej literatúre, kde môžete nájsť návody a tipy na zlepšenie svojej práce, ale aj knihy so spoločenským či histórickým zameraním. Naši zákazníci oceňujú nielen širokú ponuku, ale aj rýchle dodanie a vždy kvalitné knihy. Vyberte si aj Vy z našej kategórie Knihy a rozšírte si obzory.

  • icon
    Jednoduché vrátenie
  • icon
    Kvalitný servis
  • icon
    Originálny produkt
Koľko stojí Lend Me Your Ears (Atkinson Max)?
Momentálne je tovar v akcii za cenu 19,92 €
V akej kategórii mám produkt hľadať v eshope?
Produkt je zaradený v kategóriách Filmy, knihy, hry > Knihy

Hra Prostě P - autor neuvedený Hra Prostě P - autor neuvedený

Doba hraní:20 až 30 minut Počet hráčů:3 až 6 Věk:od 10 let Materiál:Papír Rozměry krabice (balení):27,5 x 19 x 5,5 cm Prostě P je bláznivá společenská party hra pro 3 a více hráčů, ve které předáváte ostatním hráčům tajná hesla. A to tak, že jim napovídáte pouze pomocí slov začínajících na písmeno P. Obsah balení: 168 karet s hesly 25 pamlsků návod

Do obchodu
Házi kedvenceink 3D Lapozó - autor neuvedený Házi kedvenceink 3D Lapozó - autor neuvedený

3D leporelo

Do obchodu
Cirkus Svět - Brycz Pavel Cirkus Svět - Brycz Pavel

Bylo nebylo, jedné děsivé noci se po temné cestě řítí ve svém mňoukomobilu strašlivý černokněžník Raven se svým šoférem Netopiriusem. Míří na slet čarodějnic, který se koná vždy jednou za sto let. Pomocí věštby poradního ohně má být předpovězeno, kdo se stane vládcem temnot na příštích sto let. Oheň však pronáší velmi neurčitou věštbu: vládcem se stane ten, kdo odříká správné zaklínadlo ve chvíli,

Do obchodu
Kniha příběhů malých školáků a předškolá - autor neuvedený Kniha příběhů malých školáků a předškolá - autor neuvedený

Hra na stopování, Stanování, Narozeniny, Noční lov, Záchranná akce, Na pouti, Záhadné zmizení, Polštářová bitva, Večírek - tyto a mnoho dalších veselých příběhů obsahuje tato milá knížka určená pro nejmenší čtenáře. Publikace je napsána velkými písmeny a doplněna mnoha půvabnými barevnými ilustracemi.

Do obchodu
Pověsti Lužických hor - Hana Doskočilová Pověsti Lužických hor - Hana Doskočilová

Druhý díl knihy Pověsti Lužických hor vás v úvodu seznámí s tím, jak vznikaly pověsti. Zavede vás na pouť, prožijete s dětmi Mikuláše tak, jak se dříve slavil. A velmi krásná je pověst o Vánocích a tradicích vánočních svátků, nechybí ani povídka o kaprech a polévce. V knize se podíváte k myslivně a na Ptačinec, poznáte i stromového ducha a dozvíte se něco o pašerácích. Samozřejmě, že uvidíte i ducha

Do obchodu
Stálo to za to? - kolektiv Stálo to za to? - kolektiv

Vybudovali jsme funkční stát? Kde je hranice mezi vlastenectvím a nacionalismem? Stálo vůbec za to zakládat republiku? Moderátor pořadu Historie.cs Vladimír Kučera a Karel Kučera položili tyto a podobné otázky osobnostem z různých oblastí a různých názorů, mezi nimiž jsou Petr Pithart, Karel Schwarzenberg, Daniel Kroupa, Jan Rychlík i naši sousedé z Polska či Slovenska. Texty doplňuje kreslený humor

Do obchodu
Nightblood - Elly Blake, Hodder & Stoughton Nightblood - Elly Blake, Hodder & Stoughton

The explosive finale of the New York Times bestselling Frostblood Saga, perfect for fans of Red Queen and A Court of Thorns and Roses. \'A fierce and vibrant world\' MORGAN RHODES on Frostblood\'A sucker punch of escalating evil [and] sizzling romance\' KIRKUS on FirebloodFrost and fire have joined forces. Now, they must wage a war against darkness...Ruby and Arcus face a more dangerous enemy than

Do obchodu
Shirley - Charlotte Brontë Shirley - Charlotte Brontë

V čase napoleonských vojen zasiahnu Anglicko ťažké sociálne nepokoje. Nespokojní robotníci sa obrátia aj proti výrobcovi látok Robertovi Moorovi. Ten sa pre záchranu rodinného podniku neváha postaviť na odpor celému kraju. Dokonca sa vzdá aj svojej lásky k jemnej Caroline Helstonovej a nádeje do budúcnosti spojí s bohatou dedičkou Shirley Keeldarovou. Sobášom s ňou by totiž zachránil rodinnú firmu.

Do obchodu
Kennedy (CZ) - Runberg, Damour, André Kaspi Sylvain Kennedy (CZ) - Runberg, Damour, André Kaspi Sylvain

Vstupte do fascinujícího světa minulosti skrze stránky komiksu Kennedy. Nahlédněte do života a osudu významného amerického politika, Johna F. Kennedyho, jehož éra zanechala nepřehlédnutelnou stopu ve Spojených státech i po celém světě. Na každé stránce tohoto historického komiksu ožívá příběh Kennedyho – od jeho narození v roce 1917 až po tragický okamžik atentátu v roce 1963. Prožijte s ním jeho

Do obchodu
Dance of Anger (Lerner Harriet Ph.D.) Dance of Anger (Lerner Harriet Ph.D.)

A fresh new jacket design brings this classic self-help guide up to date for a contemporary readership. One of the forerunners to today\'s pop psych market along with Women Who Love Too Much, this multimillion bestseller shows us how anger affects women\'s relationships and explains how to turn this often destructive force into a constructive

Do obchodu
Creating community-led and self-build homes (Field Martin) Creating community-led and self-build homes (Field Martin)

In Creating community-led and self-build homes, Martin Field explores the ways in which people and communities across the United Kingdom have worked to create the homes and neighborhood communities they want. Giving context to contemporary practices in the UK, the book examines the concepts of self-build housing and community-led housing, examining both the distinctions and common threads between these

Do obchodu
Red Army Sniper (Nikolaev Evgeni) Red Army Sniper (Nikolaev Evgeni)

\'I did not regard myself as a slacker. Even in childhood I taught myself to carry out tasks entrusted conscientiously and carefully. In war, it is no secret that the casual don\'t survive\'. Yevgeni Nikolaev was one of Russia\'s leading snipers of World War II and his memoir provides and unparalleled account of front-line action in crucial theaters of war. Nikolaev is credited with a remarkable 324

Do obchodu
Rainbow Magic: Shelley the Sherbet Fairy (Meadows Daisy) Rainbow Magic: Shelley the Sherbet Fairy (Meadows Daisy)

Join Rachel and Kirsty on their sweetest-ever fairy

Do obchodu
Kar Kraft (Henry Charlie) Kar Kraft (Henry Charlie)

The story of Kar-Kraft, as did many others in the automotive industry, began with an axe to grind. In 1963, Ford was seriously interested in purchasing Ferrari. Ferrari was a legendary brand with considerable success in racing, and Ford saw the acquisition as a great way to be instantly successful in the racing arena. When Enzo Ferrari realized that Ford would not give him complete control of the racing

Do obchodu
Dictionary of Astronomy (Ridpath Ian (Full-time writer and broadcaster on astronomy and space)) Dictionary of Astronomy (Ridpath Ian (Full-time writer and broadcaster on astronomy and space))

Completely revised and updated, this dictionary contains over 4,300 entries covering all aspects of astronomy. Written by an expert team of contributors under the editorship of Ian Ridpath, it is an accessible and invaluable reference for students, professionals, and space

Do obchodu
Creativo - Fun card English Future Simple Creativo - Fun card English Future Simple

With this set your students will develop the skill of answering Future Simple questions automatically. Students have to answer questions using both affirmative and negative sentences. You can mix cards from different sets and practise a few tenses at the same time. The set consists of 50 cards with 50 questions, 100 pictures and the answers on the reverse side.

Do obchodu
Berlín do kapsy - Lonely Planet Berlín do kapsy - Lonely Planet

Berlín je požitkář, který si s chutí dopřává ze štědré tabule života. Z jeho kaváren, barů a klubů se line nakažlivá energie, o váš čas soupeří nezávislé butiky s moderními restauracemi, špičkovými muzei a úchvatnými pamětihodnostmi. Ať už jej budete prozkoumávat podle seznamu nejvýznamnějších zajímavostí, nebo bezcílně, Berlín vám vše výše zmíněné nabízí v jednom vzrušujícími a nezapomenutelném balíčku.

Do obchodu
Saul Leiter - Margit Erb, Michael Parillo, Thames & Hudson Saul Leiter - Margit Erb, Michael Parillo, Thames & Hudson

Celebrating the centennial of Saul Leiter\'s birth, the official retrospective of a revolutionary figure in twentieth-century photography. Saul Leiter photographed and painted nearly every day for over sixty years, amassing an enormous archive, most of which remained unseen during his lifetime. Finding inspiration within a few blocks of his apartment in lower Manhattan, he was a master at discovering

Do obchodu
Výbor z díla V. Snové symboly individuačního procesu Výbor z díla V. Snové symboly individuačního procesu

Revidované vydání pátého svazku „Výboru z díla C. G. Junga“. Kniha obsahuje první část Jungovy rozsáhlé práce „Psychologie a alchymie“. Po „Úvodu do nábožensko-psychologické problematiky alchymie“ následuje zásadní příspěvek k tématu individuace: „Snové symboly individuačního procesu“; v něm se autor zabývá snovými obrazy provázejícími onen proces, v jehož průběhu každý člověk naplňuje své určení.

Do obchodu
Nejlépe chutná za studena Nejlépe chutná za studena

Temná fantasy volne navazující na fantasy trilogii Sama čepel, Až budou viset, Poslední argument králů.

Do obchodu
Produkty

Populárne produkty

Product Images
Sleva 20%
Obraz čiernobiely list monstery
61,60 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Básničky pre šikovné jazýčky - Šimulčíková Jana
4,37 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Koumák pro třeťáky - autor neuvedený
15,63 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Svorka - Katarína Holetzová
14,61 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Dvě růže - Vlasta Javořická, Irena Šmalcová
17,24 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Obrus prvé narodeniny 30 cm x 3 m
8,42 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Creative Ideas for Advent and Christmas (Tibbs Jane)
9,28 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Book with a Hole (Tullet Herve)
9,88 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
50 Fantastic Things to Do with Toddlers (Featherstone Sally)
16,00 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Level 5: Pride and Prejudice (Austen Jane)
11,56 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Cultures of Program Planning in Adult Education
49,44 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Being Logical: A Guide to Good Thinking (McInerny D. Q.)
12,96 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Check Your English Vocabulary for Law (Wyatt Rawdon)
12,28 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Jak jsem se (ne)stal agentem StB
7,87 €
Uvedená cena je platná k 18.06.2024
Prečo my

Prečo si nás ľudia vyberajú

Service
Rýchle dodanie

Po celej SR

Service
Zabezpečená platba

100% zabezpečenie platby

Service
Jednoduchá reklamácia

Jednoduchá reklamácia tovaru

Service
Podpora

Podpora na telefóne a emaile